10 pewnych biznesów

Jeśli szukasz pewniaków - ten numer jest dla ciebie. W sierpniu bierzemy pod lupę biznesy z minimalnym ryzykiem. Sprawdzamy też, czy franczyza usługowa się opłaca. Ponadto prezentujemy instrukcje na firmę szkoleniową, informatyczną oraz podpowiadamy, jak otworzyć nietypowy biznes z dreszczykiem... nie tylko emocji.

W sierpniowym wydaniu 8/2017 (150)

RAPORT SPECJALNY

IMG:88538:

10 pewnych biznesów, które pozwolą ci zarobić
Nie ma biznesu bez ryzyka. Ale każde ryzyko da się ograniczyć. Podpowiadamy, w jakich branżach warto inwestować, by zwiększyć swoje szanse na sukces.

SUPERTEMAT

Biznes, który służy innym
Prowadzenie firmy usługowej powinien rozważyć ten, kto ma kontakty z przedstawicielami lokalnego świata biznesu. Łatwiej będzie mu pozyskać pierwszych klientów.

STAŁO SIĘ

Róbmy swoje
Mark Cuban, amerykański miliarder, właściciel AXS TV i klubu koszykarskiego Dallas Mavericks, powiedział kiedyś: „W każdej umowie zawsze szukaj głupka. Jeśli go nie znajdziesz, to znaczy, że to ty nim jesteś”. Nie dajmy się zrobić w balona.

POMYSŁY NA FIRMĘ

IMG:88540:

Pieniądze na kursie, czyli otwieramy firmę szkoleniową
W tym biznesie wygrywa ten, kto uświadomi klientowi potrzebę szkolenia.

Przeprowadzają i zarabiają
Wydaje się, że zapotrzebowanie na usługi firm przeprowadzkowych może tylko rosnąć. Rynek jest już wprawdzie dość mocno nasycony, ale wciąż jest miejsce dla profesjonalistów.

Komputer na kozetce, czyli zakładamy firmę informatyczną
Firm na rynku usług informatycznych przybywa jak grzybów po deszczu. Jak wyróżnić się w tej branży? Kamil Kukulski, założyciel IT Angels, znalazł na to sposób.

Biznesmen straszy
Moda na domy strachów przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Tam funkcjonują ich setki, a u nas zaledwie kilkanaście. Rynek jest młody, ale ma potencjał.

E-FIRMA

IMG:88542:

Zdrowo, kolorowo i luksusowo?
W sklepach ze zdrową żywnością zaopatrują się głównie klienci z grubszym portfelem. Ale właściciele ekosklepów wierzą, że żywność ekologiczna przestanie być postrzegana jako towar luksusowy.

WŁASNY BIZNES

IMG:88541:

Muzyczne alkohole Romualda Lipki
Zdaję sobie sprawę, że dzisiaj próbuję swoich sił na mocno obsadzonym rynku. Mam jednak nadzieję, że się na nim zmieszczę – mówi Romuald Lipko, lider Budki Suflera i właściciel firmy Muzyczne Alkohole. Na rynek wprowadził właśnie wódkę pod marką „Jolka, Jolka, pamiętasz”.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

363 pomysły na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Interesy na Facebooku
Co zrobić, aby fanpage na Facebooku stał się efektywnym narzędziem marketingowym? Sprawdź.

ABC FRANCZYZY

IMG:88543:

Na kłopoty: franczyzodawca
Gdy franczyzobiorca wpada w tarapaty, właściciel marki powinien ruszyć z pomocą. Musi działać

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch a także w sklepie Publio.pl.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:

IMG:79545: IMG:79546:

© 2003 - 2024 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie