Kontakt

Skład zespołu PROFIT system - wydawcy miesięcznika Własny Biznes FRANCHISING i portalu Franchising.pl

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16, 01-929 Warszawa
tel.: 22 560 80 20, faks: 22 560 80 21
www: profitsystem.pl, email: biuro@profitsystem.pl
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS
KRS: 183748, NIP: 522-25-50-821
kapitał zakładowy: 603 500 zł (opłacony w całości)

Zakres obowiązków Dane kontaktowe
Zarząd
Prezes zarządu Michał Wiśniewski
22 560 80 55
mwisniewski@profitsystem.pl
Członek zarządu Arkadiusz Słodkowski
22 560 80 56
aslodkowski@profitsystem.pl
Członek zarządu, dyrektor ds. wydawniczych Anna Smolińska
22 560 80 38
asmolinska@profitsystem.pl
Dział obsługi klienta (reklama)
Menedżer działu obsługi klienta Justyna Truszczyńska
22 560 80 51
jtruszczynska@franchising.pl
Menedżer ds. kluczowych klientów Małgorzata Samborska
22 560 80 50
msamborska@franchising.pl
Menedżer ds. kluczowych klientów Łukasz Osiak
22 560 80 52
losiak@franchising.pl
Redakcja
Dziennikarz Maryla Pałasz
22 560 80 32
mpalasz@franchising.pl
Dziennikarz Monika Wojniak-Żyłowska
22 560 80 34
mwojniak@franchising.pl
Grafika, skład, fotoedycja Iwona Wiśniewska
22 560 80 33
iwisniewska@franchising.pl
Social Media menadżer Agnieszka Turska
22 560 80 30
aturska@franchising.pl
Prenumerata franchising.pl/ksiegarnia
22 560 80 22
ksiegarnia@franchising.pl
Doradztwo we franczyzie
Analityk, doradca we franczyzie Karol Kaczmarek
22 560 80 40
kkaczmarek@profitsystem.pl
Prawnik, doradca we franczyzie Karina Korczyńska
22 560 80 45
kkorczynska@profitsystem.pl
Prawnik, doradca we franczyzie Piotr Paryż
22 560 80 45
pparyz@profitsystem.pl
Public Relations
Menedżer działu PR Marcin Kaleta
22 560 80 42
mkaleta@profitsystem.pl
Menedżer ds. PR Magdalena Kurda
22 560 80 43
mkurda@profitsystem.pl
Finanse i administracja
Księgowość Iwona Kozioł
22 560 80 27
ikoziol@profitsystem.pl
Portale zagraniczne
Koordynator ds. międzynarodowych Liliya Sidelnyk
22 560 80 36
lsidelnyk@profitsystem.pl
Arabia Saudyjska FRANCHISING.sa
Chorwacja FRANCHISING.hr
Czechy FRANCHISING.cz
Łotwa FRANCHISEinfo.lv
Litwa FRANCHISEinfo.lt
Macedonia Północna FRANCHISING.mk
Rosja FRANCHISINGinfo.ru
Rumunia FRANCHISING.info.ro
Serbia FRANCHISING.rs
Słowacja FRANCHISING.sk
Słowenia FRANCHISING.si
Ukraina FRANCHISING.ua
Węgry FRANCHISING.hu
Włochy START-FRANCHISING.it

© 2003 - 2019 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie