Prenumerata miesięcznika Własny Biznes FRANCHISING

Rozważasz otwarcie firmy? Najpierw zainwestuj w prenumeratę i sprawdź, jaki biznes się opłaca!

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” to pismo poświęcone tematyce inwestowania we własny biznes. Skierowane jest do osób, które szukają sprawdzonego pomysłu na biznes oraz do właścicieli małych i średnich firm.

W każdym numerze znajdziesz:

Tego nie przeczytasz w internecie!

Nowe wydanie wyślemy co miesiąc pocztą na wskazany adres, a przesyłka nic Cię nie będzie kosztować. Cena to 59 zł – oszczędzasz czas i 61 zł.

Dodatkowo wraz z numerem numerem wrześniowym i październikowym otrzymasz bilet wstępu na Targi Franczyza w Warszawie (bilet uprawnia również do darmowego wejścia na Seminaria Własnego Biznesu).

Zamów teraz

Prenumerata roczna obejmuje 12 wydań miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING”. Co miesiąc magazyn jest wysyłany pocztą wprost z drukarni, prosto do Twojego domu.

Zamów prenumeratę przez internet

Najprościej zamówić prenumeratę przez internet, kupując ją na stronie franchising.pl/zakupy.

Prenumerata z fakturą

Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury VAT proszone są o wpisanie numeru NIP w zamówieniu.

Prenumerata zagraniczna

Istnieje możliwość zamówienia prenumeraty zagranicznej. Prenumerator zagraniczny musi dopłacić koszt przesyłek zagranicznych jeśli chce otrzymywać miesięcznik w wersji papierowej lub zamówić miesięcznik w formie elektronicznej (PDF)  - wówczas nie ponosi kosztów wysyłkii. Prosimy o składanie zamówień przez internet (franchising.pl/zakupy/).

Prenumerata u kolporterów

Prenumeratę miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" można zamówić także w Garmond Press.

Pomoc

W przypadku zamiany adresu korespondencyjnego lub jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt na adres mailowy: zakupy@franchising.pl lub pod numerem tel. (22) 560 80 22.

Kup prenumeratę

© 2003 - 2023 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie