Roczna subskrypcja w promocyjnej cenie

Rozważasz otwarcie firmy? Najpierw zainwestuj w subskrypcję miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i sprawdź, jaki biznes się opłaca! Tego nie przeczytasz w internecie! Cena rocznej subskrybcji to 59 zł – oszczędzasz czas i 61 zł. Nowe wydanie wyślemy co miesiąc pocztą na wskazany adres, a przesyłka nic Cię nie będzie kosztować.

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” to pismo poświęcone tematyce inwestowania we własny biznes. Skierowane jest do osób, które szukają sprawdzonego pomysłu na biznes oraz do właścicieli małych i średnich firm.

W każdym numerze znajdziesz:

Tego nie przeczytasz w internecie!

Nowe wydanie wyślemy co miesiąc pocztą na wskazany adres, a przesyłka nic Cię nie będzie kosztować. Cena to 59 zł – oszczędzasz czas i 61 zł.

Dodatkowo wraz z numerem numerem wrześniowym i październikowym otrzymasz bilet wstępu na Targi Franczyza w Warszawie (bilet uprawnia również do darmowego wejścia na Seminaria Własnego Biznesu).

Zamów teraz

Roczna subskrypcja obejmuje 12 wydań miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING”. Co miesiąc magazyn jest wysyłany pocztą wprost z drukarni, prosto do Twojego domu.

Zamów prenumeratę przez internet

Najprościej zamówić prenumeratę przez internet, kupując ją na stronie Franchising.pl.

Prenumerata z fakturą

Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury VAT proszone są o wpisanie numeru NIP w zamówieniu.

Prenumerata zagraniczna

Istnieje możliwość zamówienia prenumeraty zagranicznej. Prenumerator zagraniczny musi dopłacić koszt przesyłek zagranicznych jeśli chce otrzymywać miesięcznik w wersji papierowej lub zamówić miesięcznik w formie elektronicznej (PDF)  - wówczas nie ponosi kosztów wysyłkii. Prosimy o składanie zamówień przez internet na Franchising.pl.

Subskrypcja u kolporterów

Subskrypcję miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" można zamówić także w Garmond Press.

Pomoc

W przypadku zamiany adresu korespondencyjnego lub jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt na adres mailowy: zakupy@franchising.pl lub pod numerem tel. (22) 560 80 22.

Subskrybuj

© 2003 - 2024 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie