Kopalnia pomysłów na biznes

Planujesz otworzyć firmę? Najpierw zainwestuj w prenumeratę miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING” i sprawdź, jaki biznes się opłaca!

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” to pismo poświęcone tematyce inwestowania we własny biznes. Skierowane jest do osób, które szukają sprawdzonego pomysłu na biznes oraz do właścicieli małych i średnich firm.

W każdym numerze znajdziesz:

Tego nie przeczytasz w internecie!

Nowe wydanie wyślemy co miesiąc pocztą na wskazany adres, a przesyłka nic Cię nie będzie kosztować. Cena to 59 zł – oszczędzasz czas i 61 zł.

Dodatkowo wraz z numerem numerem wrześniowym i październikowym otrzymasz bilet wstępu na Targi Franczyza w Warszawie (bilet uprawnia również do darmowego wejścia na Seminaria Własnego Biznesu).

ZAMÓW TERAZ

Prenumerata roczna obejmuje 12 wydań miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING”. Co miesiąc magazyn od razu po wydrukowaniu nowego numeru, wprost z drukarni, jest wysyłany pocztą prosto do Twojego domu.

Zamów prenumeratę przez internet

Najprościej zamówić prenumeratę przez internet, kupując ją na stronie franchising.pl/zakupy.

Prenumerata z fakturą

Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury VAT proszone są o wpisanie numeru NIP w zamówieniu.

Prenumerata zagraniczna

Istnieje możliwość zamówienia prenumeraty zagranicznej. Prenumerator zagraniczny musi dopłacić koszt przesyłek zagranicznych jeśli chce otrzymywać magazyn w wersji papierowej lub zamówić miesięcznik w formie pdfa (wówczas odchodzą koszty przesyłki). Prosimy o składanie zamówień przez internet (franchising.pl/ksiegarnia).

Prenumerata u kolporterów

Prenumeratę miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" można zamówić także w Garmond Press.

Pomoc

W przypadku zamiany adresu korespondencyjnego lub jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt pod numerem tel. (22) 560 80 22 lub na adres mailowy: ksiegarnia@franchising.pl

© 2003 - 2023 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie