Roczna subskrypcja w promocyjnej cenie

Rozważasz otwarcie firmy? Najpierw zainwestuj w subskrypcję miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i sprawdź, jaki biznes się opłaca! Tego nie przeczytasz w internecie!

Subskrybuj

W każdym numerze miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" znajdziesz kilkadziesiąt sprawdzonych pomysłów na biznes. Dowiesz się, jak krok po kroku założyć, a następnie z powodzeniem prowadzić, działalność w wielu branżach. Przeczytasz też wywiady z osobami sukcesu, które dzielą się tajnikami swoich przedsięwzięć.

w każdym numerze prezentujemy kilkaset firm franczyzowych, które poszukują franczyzobiorców. To doskonała okazja, aby rozpocząć działalność w ramach znanej marki!

Nie znajdziesz tego w internecie – nasz magazyn to źródło najświeższych informacji z rynku franczyzy i biznesu, a także szczegółowe raporty dotyczące rozwoju konkretnych branż we franczyzie.

<iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="355" src="//www.youtube.com/embed/2jTAkflcPh0?rel=0" width="630"></iframe>

Skorzystaj z naszej specjalnej oferty – roczna subskrypcja tylko za 59 zł! Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także czas, bo nowe wydanie dostarczymy Ci co miesiąc bezpośrednio pod wskazany adres, zupełnie za darmo!

A to nie koniec korzyści! Razem z numerem marcowym, wrześniowym i październikowym otrzymasz bilet wstępu na prestiżowe Targi Franczyza w Warszawie, wraz z dostępem do bezpłatnych seminariów Własnego Biznesu. Nie przegap tej okazji – zainwestuj w swój sukces już teraz!

Zamów teraz

Roczna subskrypcja obejmuje 12 wydań miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING”. Co miesiąc magazyn jest wysyłany pocztą prosto do Twojego domu.

Zamów prenumeratę przez internet

Najprościej zamówić prenumeratę przez internet, kupując ją na stronie Franchising.pl.

Prenumerata z fakturą

Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury VAT proszone są o wpisanie numeru NIP w zamówieniu.

Prenumerata zagraniczna

Istnieje możliwość zamówienia prenumeraty zagranicznej. Prenumerator zagraniczny musi dopłacić koszt przesyłek zagranicznych jeśli chce otrzymywać miesięcznik w wersji papierowej lub zamówić miesięcznik w formie elektronicznej (PDF) - wówczas nie ponosi kosztów wysyłki. Prosimy o składanie zamówień przez internet na Franchising.pl.

Subskrypcja u kolporterów

Subskrypcję miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" można zamówić także w Garmond Press.

Pomoc

W przypadku zamiany adresu korespondencyjnego lub jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres mailowy: zakupy@franchising.pl, lub pod numerem tel. (22) 560 80 22.

Subskrybuj

© 2003 - 2024 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie