25 topowych biznesów 2023

W październikowym numerze miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" prezentujemy topowe franczyzy 2023. Poza tym przedstawiamy pomysły na biznes idealne dla kobiet. Do czasopisma dodajemy też prezent – bilet na Targi Franczyza.

"Własny Biznes FRANCHISING" to miesięcznik pomysłów na biznes. Piszemy o franczyzie i własnym biznesie. Tego nie przeczytasz w internecie.

Nr 10/2023 (220)

RAPORT SPECJALNY

Jakie biznesy wybierają kobiety?

Kobiety nie boją się zakładać firm. Dla wielu z nich własny biznes to jedyna droga zawodowa, jaką mogą sobie wyobrazić.

IMG:206310:

SUPERTEMAT

Topowe biznesy 2023

W co zainwestować, aby mieć szansę na dobre zyski? Jakie biznesy są dzisiaj na topie? Odpowiedź znajdziemy na Targach Franczyza 2023.

IMG:206323:

POMYSŁY NA FIRMĘ

Zyski z uprawy dyń

Uprawa dyń jest opłacalna, o ile mamy ciekawy pomysł na ich wykorzystanie. Klienta trzeba najpierw zainteresować, a dopiero potem na nim zarobić.

IMG:206311:

Zarabiamy na majsterkowaniu

KnockKnock uczy majsterkowania dzieci już od trzeciego roku życia. Czy taki biznes ma potencjał w dzisiejszym świecie?

IMG:206312:

Otwieramy gabinet masażu

Pandemia podcięła skrzydła masażystom. Teraz rozwijają je na nowo i to ze zdwojoną siłą.

IMG:206313:

E-FIRMA

Biznes ze spokojną głową

Czy można sobie poradzić ze stresem za pomocą aplikacji na smartfona? Właściciele Focusly twierdzą, że tak. Dbają o zdrowie psychiczne ludzi, a przy okazji zarabiają.

IMG:206314:

BIZNES NA SZPILKACH

Otwieramy żłobek

Nie potrzeba specjalnych kwalifikacji, żeby otworzyć żłobek. A zapotrzebowanie na usługi opiekuńcze dla dzieci cały czas rośnie. Rodzice cenią sobie szczególnie placówki kameralne i wyróżniające się ofertą edukacyjną. 

IMG:206315:

MĘSKI BIZNES

Kto się pali do biznesu

Papierosa? A może jednak cygaro? Rynek kubańskich rarytasów to domena świadomych klientów, którzy wiedzą, co palą i za co płacą. Ktoś, kto chce robić na tym biznes, też musi mieć świadomość – że w tej branży nie popłaca słomiany zapał.

IMG:206316:

BIZNES STYLE

Pożądany wirus

Viral marketing to nowy i bardzo skuteczny sposób, żeby produkt lub usługa zyskała rozgłos i przykuła uwagę potencjalnych klientów. Jak stworzyć materiał reklamowy, który chętnie będą udostępniali internauci?

IMG:206318:

WZROŚNIE SPADNIE

Wynajem ciągle się opłaca

Wiosną i latem pojawiły się w mediach katastroficzne prognozy, czy aby nie nadchodzi koniec żniw w wynajmie. I rzeczywiście, ten biznes się zmienił, ale nadal jest rentowny.

IMG:206319:

MÓJ FRANCHISING

Ruch w nieruchomościach

Franczyzobiorczyni WGN z Gdańska jest ambitna i chce rozwijać swój biznes. Czy rynek będzie jej sprzyjał?

Przemyślana decyzja

Celina Depta miała wiele pomysłów na biznes – w końcu postawiła na franczyzę zgodną z jej pasją i wykształceniem. Czy to był dobry wybór?

WŁASNY BIZNES

Z kortu do własnej firmy

– Tak jak w sporcie, także w biznesie gram fair play: oferuję produkt najwyższej jakości produkowany wyłącznie w Polsce – mówi Urszula Radwańska, tenisistka, właścicielka marki UR, torebek premium.

IMG:206320:

ABC FIRMY

Komu opłaca się VAT?

Nie każdej firmie opłaca się bycie czynnym podatnikiem VAT. Kiedy warto o tym pomyśleć, a kiedy lepiej zrezygnować?

IMG:206321:

KATALOG FRANCZYZ

300 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FRANCZYZY

Czy franczyza jest dla ciebie?

Teoretycznie franczyzobiorcą zostać może praktycznie każdy. Ale czy na pewno każdy sprawdzi się w tej roli? I jak właściwie zostać franczyzobiorcą?

IMG:206322:

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl/zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, a także w sklepie Publio.pl.

PRENUMERATA

Zamów roczną prenumeratę miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING” za 59 zł. Zaoszczędź pieniądze i czas. Nowe wydanie wyślemy co miesiąc pocztą na wskazany adres, a przesyłka nic nie będzie Cię kosztować. Zamów teraz -> Franchising.pl/koszyk/prenumerata/

© 2003 - 2023 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie