Ile zarobisz w biznesie?

W co zainwestować, aby dobrze zarobić – to pytanie nurtuje wielu z nas. Na jakie zarobki mamy szansę we franczyzie? Sprawdź w sierpniowym numerze miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".

"Własny Biznes FRANCHISING" to miesięcznik pomysłów na biznes. Piszemy o franczyzie i własnym biznesie. Tego nie przeczytasz w internecie.

Nr 8/2023 (218)

RAPORT SPECJALNY

Ile zarobisz w biznesie?

W co zainwestować, aby dobrze zarobić – to pytanie nurtuje wielu z nas. Na jakie zarobki mamy szansę we franczyzie?

IMG:204346:

SUPERTEMAT

Firma na zdrowie

Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, ile kosztujesz, aż się zepsujesz – tak można by sparafrazować znaną fraszkę Jana Kochanowskiego. Z prawa rynku wynika, że skoro ktoś wydaje, to ktoś inny musi na tym zarobić.

IMG:204330:

Zadbany klient, zadbany biznes

Jak znaleźć swoje miejsce w branży kosmetycznej? Franczyzodawcy chętnie w tym pomogą i podzielą się swoją licencją na biznes.

IMG:204331:

Biznes z dobrym napędem

Samochody i akcesoria do nich, hulajnogi elektryczne, skutery – branża motoryzacyjna może być szerokim pojęciem.

IMG:204332:

POMYSŁY NA FIRMĘ

Logika pomaga w zarabianiu

Akademia Superminds szuka franczyzobiorców w Polsce. Chce otwierać szkoły w miejscowościach powyżej 30 tys. osób.

IMG:204333:

Firmę rób z polotem

Szkoły paralotniarstwa prowadzą najczęściej pasjonaci tego sportu. Oprócz kursów paralotniarstwa sprzedają loty widokowe oraz zazwyczaj prowadzą także sklep ze sprzętem oraz jego serwis. 

IMG:204334:

Pieniądze pod kapeluszem

Własna pieczarkarnia to opłacalny biznes nawet na niedużą skalę. Właściciel jednej hali zbiera plony co sześć tygodni. Warto jednak zajmować się produkcją pieczarek w większej liczbie pomieszczeń – wtedy na zyski można liczyć co tydzień.

IMG:204335:

Głos na sprzedaż

Doskonała dykcja, ciepły ton głosu są niezbędne w pracy lektora. Jak pozyskiwać zlecenia i na jakie zarobki można liczyć?

Nowa agencja nieruchomości we franczyzie

Firma Express House początkowo chciała się rozwijać tylko poprzez oddziały własne, teraz szuka partnerów do współpracy. Co im proponuje?

IMG:204336:

Uruchamiamy produkcję tradycyjnych wędlin

Popyt na staropolskie wyroby wędliniarskie jest duży. Klient jest gotów zapłacić więcej za dobry smak i wysoką jakość wędlin. Czy trzeba specjalistycznej wiedzy, żeby zarabiać w tym biznesie?

IMG:204337:

E-FIRMA

Jak zarabiać na TikToku?

Biznes Nikoletty Mańkowskiej i Marty Bieleckiej pokazuje markom, jak mnożyć zyski poprzez aktywność w mediach społecznościowych. 

IMG:204338:

Finansowe korzyści z niemarnowania jedzenia

Biznes dwóch młodych innowatorów mnoży oszczędności lokali gastronomicznych i sklepów spożywczych. Zyskują na nim także ich klienci.

IMG:204339:

WZROŚNIE SPADNIE

Im starsze, tym droższe

Jako inwestycja alternatywna auta typu oldtimer i youngtimer są coraz lepszą lokatą kapitału. W dodatku zarobić można na tych nie tylko z najwyższej półki.

IMG:204340:

MÓJ FRANCHISING

Doświadczony franczyzobiorca

Kamil Smętek prowadzi własny biznes już 15 lat. Zaczynał od kierowania piekarnią, ale po latach postanowił zdywersyfikować działalność. Ze względu na podobieństwo wybrał branżę spożywczą i model franczyzowy Stokrotki. W czerwcu otworzył trzeci sklep.

IMG:204341:

TOP FRANCZYZOBIORCA

Urośli dzięki franczyzie

Iza Poradowska i Michał Tarnowski są małżeństwem, wspólnie prowadzącym franczyzowe placówki Giganci Programowania. W konkursie na TOP Franczyzobiorcę wygrali w kategorii „doradca marki”.

WŁASNY BIZNES

Dobry savoir-vivre pomaga w biznesie

– W The Protocol School of Poland założonej przez dr Irenę Kamińską-Radomską, mentorkę znaną m.in. z programu telewizyjnego „Projekt Lady”, przedsiębiorcy podczas szkoleń dowiadują się, jak dzięki etykiecie biznesowej szybciej osiągnąć zamierzone cele.

IMG:204343:

ABC FIRMY

Jak otworzyć firmę krok po kroku

Kiedyś otwieranie firmy wiązało się z masą biurokracji. Dzisiaj jest łatwiej. Jakich formalności trzeba dopełnić, żeby otworzyć jednoosobową działalność albo spółkę?

IMG:204344:

ABC FRANCZYZY

Z perspektywy franczyzobiorców

Przedsiębiorcy, którzy tworzą nowe koncepty biznesowe, mogą obawiać się skopiowania ich przez konkurencję. Oferując franczyzę i przekazując niezależnym podmiotom tajemnice swojego sukcesu, lęk o to może być jeszcze większy. Podpowiadamy, w jaki sposób należy się zabezpieczyć przed powieleniem pomysłu na biznes.

IMG:204345:

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl/zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, a także w sklepie Publio.pl.

PRENUMERATA

Zamów roczną prenumeratę miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING” za 59 zł. Zaoszczędź pieniądze i czas. Nowe wydanie wyślemy co miesiąc pocztą na wskazany adres, a przesyłka nic nie będzie Cię kosztować. Zamów teraz -> Franchising.pl/koszyk/prenumerata/

© 2003 - 2024 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie