Jaką firmę założyć?

Start-up kontra tradycyjny biznes - sprawdź, gdzie zarobisz prawdziwe pieniądze. Dowiedz się, czy możesz mieć restaurację Burger King. Przeczytaj, jak założyć firmę eventową i manufakturę mydła. Opisujemy 10 opłacalnych franczyz w usługach dla biznesu. Krzysztof Klicki, twórca Kolportera, zdradza nam swój sposób na milion.

W sierpniowym numerze 8/2016 (138)

Raport specjalny

IMG:80551:

Start-up kontra tradycyjny biznes
Nowe technologie czy dobrze znane produkty? Internet czy klasyczne usługi? Aplikacje czy nisze w realnym biznesie? Gdzie czekają prawdziwe pieniądze, a gdzie tylko iluzje zysków?

Supertemat

Biznes, który służy każdemu
Przedsiębiorcy na dobre oswoili się z outsourcingiem. Chętnie zlecą firmom zewnętrznym różne czynności, o ile tylko na tym zaoszczędzą. Dlatego warto rozważyć inwestycję w biznes usługowy.

10 opłacalnych franczyz w usługach dla biznesu
W artykule opisujemy franczyzę Codziekiedy.info, iPowiat.pl, DlaWasInfo.pl, Free TV, MikroTV, Pakersi, Rabatem.pl, Mail Boxes Etc., DGE Bruxelles, Print Non Stop.

Stało się

Pieniądze w blasku słońca
Nadszedł sierpień, czas, w którym każdy szanujący się przedsiębiorca próbuje zapomnieć o codziennych znojach. A ciężko zarobione pieniądze topi w drinkach z palmą – pod palmą.

Pomysły na firmę

IMG:80268:

Kto może mieć restaurację Burger King?
Król burgerów to wymagający franczyzodawca. Do współpracy przyjmie tylko solidnych i pracowitych partnerów.

Firma na spółkę z siostrą
Anna i Urszula Bieluń postanowiły zarabiać na mydle. I nie wyjść na nim jak Zabłocki.

IMG:80300:

Zysk wyciśnięty na drążku. Rozwijamy niszowy biznes
Z roku na rok coraz więcej osób wie, co to jest street workout, i chce go uprawiać. Zapotrzebowanie na sprzęt do treningów rośnie.

Pieniądze z imprezy
Zarabianie i dobra zabawa mogą iść w parze. Organizacja imprez wymaga jednak przebicia się przez coraz liczniejszą konkurencję.

E-firma

IMG:80331:

Zyski z ziemniaczanej poczty
Są takie pomysły na biznes, które wydają się zbyt szalone, by mogły się udać. A jednak.

Mój franchising

Wspólnicy biesiadują
Mówi się, że spółki mogą zniszczyć każdą przyjaźń, ale historia Szymona Zwolińskiego i Daniela Taraszewskiego temu przeczy. Z sukcesem prowadzą wspólnie trzy restauracje Biesiadowo.

Na swoim, choć nie sama
Joanna Nowacka pracowała na etacie w biurze podróży, prowadziła też własne, ale ostatecznie wybrała franczyzę MyTravel.pl. Dlaczego?

Własny biznes

IMG:80363:

Pierwszego miliona nie zauważyłem
– Klucz do sukcesu ma w sobie każdy z nas. Potrzeba konsekwencji i odwagi w działaniu, zdrowego uporu, ciężkiej pracy i odrobiny pokory, aby po niego sięgnąć – radzi Krzysztof Klicki, twórca i prezes spółki Kolporter.

ABC franczyzy

IMG:80396:

Jak złowić klienta
Dobry biznesplan musi uwzględniać budżet marketingowy. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że wydatki na reklamę pójdą w błoto, a nasza firma przepadnie w odmętach rynku.

Steki menedżera

Franczyza z zagranicy
Bartosz Liszkowski trzy lata temu ściągnął do Polski markę Ziebart, amerykański koncern z branży motoryzacyjnej. Dlaczego wybrał ten brand?

Katalog franczyz i systemów partnerskich

370 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:

IMG:79545: IMG:79546:

© 2003 - 2024 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie