Jaki biznes otworzyć po pandemii?

Pandemia kiedyś się skończy, czego wszyscy nie możemy się już doczekać. Jaki biznes wybrać na postpandemiczne czasy?

W wydaniu 3/2021 (189)

POMYSŁY NA FIRMĘ

Własna pizzeria we franczyzie

Pod szyldem Biesiadowo działa w Polsce około 120 pizzerii. Jak stać się właścicielem jednej z nich?

IMG:179798:

Luksusowy kemping – opłacalna nisza

Chętnych na glamping, czyli luksusowy kemping, nie brakuje. Wciąż niewiele osób decyduje się jednak otworzyć taką działalność.

Otwieramy studio gamingowe

Gry komputerowe przynoszą wielu producentom ponadprzeciętne zyski. Jaki jest przepis na grę, która zarobi miliony?

Sklep kosmetyczny na licencji

Drogerie Natura to pomysł na biznes wart rozważenia m.in. przez małżeństwa i rodziny, które chcą razem prowadzić firmę, oraz przez właścicieli aptek. Jak założyć sklep kosmetyczny?  

BIZNES NA SZPILKACH

IMG:179801:

Czy opłaca się otworzyć SPA w mieście?

Regeneracja Miejskie Spa przetrwała uderzenie pandemii, zachowując wszystkie salony. Teraz szuka kolejnych franczyzobiorców do gotowych punktów w Poznaniu. Z powodu trudnych okoliczności, oferuje preferencyjne warunki.

MĘSKI BIZNES

Zarabiaj na samochodach poleasingowych

Właściciele warsztatów samochodowych, myjni, salonów detailingowych oraz biur pośrednictwa kredytowego mogą zwiększyć swoje przychody, jeśli zajmą się sprzedażą aut poleasingowych. Franczyzodawca One Car przygotował dla nich ofertę współpracy.

E-FIRMA

Smog na celowniku

Zaczęło się od projektu na studiach. Dziś Airly, krakowska firma oferująca system monitoringu jakości powietrza, działa już w ponad 30 krajach.

RAPORT SPECJALNY

IMG:179800:

Jaki biznes otworzyć po pandemii? 

Pandemia kiedyś się skończy, czego wszyscy nie możemy się już doczekać. Jaki biznes wybrać na postpandemiczne czasy? 

SUPERTEMAT

IMG:179797:

Dom i ogród: franczyza dobrze urządzona

Rok temu, tak jak i inne branże, sektor wykończenia i wyposażenia wnętrz brał głęboki oddech, niepewny o swoją przyszłość. Dzisiaj oddycha z ulgą.

WŁASNY BIZNES

IMG:179803:

Firma jak maraton

– Wchodzimy w erę załatwiania większości spraw przez internet. Mnie również pandemia zmotywowała do działania. Rozwijam aplikację do treningu online – mówi Artur Kozłowski, właściciel firmy SportQuality IT, wielokrotny medalista i mistrz Polski w bieganiu długodystansowym.

MÓJ FRANCHISING

Start w trudnym momencie

Wybuch pandemii nie zniechęcił pierwszej franczyzobiorczyni Studia Synergy EMS do otwarcia własnego biznesu. Odwaga zaprocentowała. 

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

330 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

OD ZERA DO MILIONERA

IMG:179802:

Z roweru na listę najbogatszych

Własny kanał na YouTubie pomoże zdobyć ci nowych klientów, pod warunkiem że będziesz promował publikowane na nim treści. Podpowiadamy, jak zrobić to skutecznie i za darmo.

ABC FIRMY

Nie daj się okraść!

Włamanie może przydarzyć się każdemu przedsiębiorcy. Aby się przed nim ustrzec, warto zainwestować w system antykradzieżowy. Który wybrać?

ABC FRANCZYZY

Kary umowne w zgodzie z prawem

W umowach franczyzowych i w wielu innych funkcjonujących 
w obrocie gospodarczym, zastrzeżenie kar umownych jest standardowym postanowieniem. Jednak zdarza się, że nie zawsze są prawidłowo skonstruowane.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, a także w sklepie Publio.pl.

© 2003 - 2021 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie