Jakich biznesów brakuje w Polsce?

Jakich usług i produkt w brakuje na polskim rynku? Czy są jeszcze jakieś nisze do wypełnienia? Sprawdź w lipcowym numerze miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".

W wydaniu 7/2021 (193)

RAPORT SPECJALNY

IMG:182532:

Jakich biznesów brakuje w Polsce?

Jakich usług i produkt w brakuje na polskim rynku? Czy są jeszcze jakieś nisze do wypełnienia?

POMYSŁY NA FIRMĘ

IMG:182527:

Zyski na parze

Franczyzodawca zaParowanych oparł swój biznes na gotowanych na parze chińskich pierożkach. Czy wąska specjalizacja się opłaciła?

Uważność w cenie

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się w Polsce kursy uważności. Na czym polegają i kto może je prowadzić?

IMG:182528:

Kawiarnia na licencji

Sieć All Cafe Smaki Miast serwuje klientom kawy i herbaty z całego świata. Gdzie sprawdzi się taki pomysł na biznes?

Interes dla przedsiębiorczych mam

Wioski to punkty opieki dla maluch w, które wyznają inne zasady niż tradycyjne żłobki i przedszkola. Kto może go otworzyć?

Czar małych miast

Bafra Kebab podbija najmniejsze miasta. Punkty, należące do sieci, potrafią wygenerować w miesiącu kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Lustro, które pomaga w sprzedaży

Gdyby Lord Farquuad z bajki „Shrek”, wybierając swoją przyszłą żonę, miał do dyspozycji interaktywne lustro firmy Abyss Glass, mógłby skorzystać z dotykowego menu i przejrzeć zdjęcia wybranki z Instagrama, zapoznać się z jej życiorysem, sprawdzić charakterystykę smoka i zaplanować jego skuteczne pokonanie. Co więcej, w wyborze księżniczki pomogłaby mu sztuczna inteligencja. Mając odpowiedni zasób wiedzy, jest wielce prawdopodobne, że jego wybór okazałby się inny.

Cenne pamiątki gwarantują zysk

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to dobra okazja, aby zaopatrzyć się w futbolowe gadżety. Antykwariat sportowych pamiątek nie utrzymuje się z sezonowych kibic w, tylko z kolekcjoner w, którzy płacą i się nie targują.

SUPERTEMAT

IMG:182526:

Franczyza do usług

Wiele usług dla konsument w w czasie pandemii ostro wyhamowało, ale niektóre z nich przeżyły dzięki koronawirusowi prawdziwy boom. W które koncepty warto zainwestować?

WŁASNY BIZNES

IMG:182530:

Jestem krok przed konkurencją

Razem z nią trenuje ponad 50 tysięcy Polek. Stworzona przez Ankę Dziedzic Platforma Treningowa FitAnka.pl z branży fitness stała się synonimem stylu życia. - Dlatego mam coraz więcej naśladowców, którym wydaje się, że to biznes łatwy i przyjemny. Nic podobnego - mówi trenerka, blogerka i influencerka w jednej osobie.

MÓJ FRANCHISING

IMG:182529:

Szybka inwestycja w orientalny biznes

Sylwester Sałasiński i Patrycja Falkiewicz zadecydowali o otwarciu salonu Orient Massage na Targach Franczyza w Warszawie. Chociaż to wcale nie ten koncept był celem ich podróży do stolicy...

Ucieczka zza biurka

Agnieszka Nowakowska miała dość monotonnej pracy biurowej i postanowiła otworzyć własny biznes. Postawiła na franczyzę marki GoDan.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

334 pomysły na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Ekspansja dobrze zaplanowana

Planujesz ekspansję online na rynki zagraniczne? I słusznie, bo potencjał e-handlu jest ogromny. Market Finder pomoże ci wybrać rynki, na których masz szansę na największy zysk.

ABC FRANCZYZY

IMG:182531:

Jak ocenić atrakcyjność oferty franczyzowej?

Z wyborem franczyzodawcy jest trochę jak z wyborem małżonka. Każdy ma prawo się pomylić, ale skutki złej decyzji bolą przez długie lata. Podpowiadamy, jak wybierać, by miesiąc miodowy trwał i trwał.

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl w zakładce Zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, a także w sklepie Publio.pl.

© 2003 - 2021 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie