Otwórz firmę w promocji

Sprawdź, którzy franczyzodawcy oferują promocyjne warunki kupna licencji na biznes. Dowiedz się, ile można zarobić na wynajmie mieszkań. Przeczytaj, jak krok po kroku otworzyć firmę eventową, burgerownię, szkołę sztuk walki i portal tematyczny. Anna Dereszowska zdradza nam, jaki biznes wymyśliła na macierzyńskim.

W grudniowym wydaniu 12/2016 (142)

Raport specjalny

IMG:85731:

Otwórz firmę w promocji
Masz za mało pieniędzy na inwestycję we własny biznes? Część franczyzodawców ma na to sposób. Dla franczyzobiorców – zachęcający, dla nich samych tak atrakcyjny, co ryzykowny. Kto i dlaczego kusi kandydatów promocjami?

Supertemat

IMG:85766:

Firma do usług
Bogactwo pomysłów na biznes w branży usługowej pozwala przedsiębiorcy wybrać franczyzę za kilka lub kilkaset tysięcy złoty.

10 zyskownych franczyz w usługach dla klientów indywidualnych
W artykule opisane są warunki współpracy z: 5 à Sec, DetailKing, Ecomyjnia, Epaka.pl, ILS Agencja Tłumaczeń, Kobieta i Rozwód, Sesja Party, Ship Center, Stempleks, Szybka Wymiana Opon.

Stało się

Czas wyciszenia?
„Zasadnicza część ludzkiego szczęścia bierze się ze świadomości bycia kochanym”.
Kto to powiedział? Nie, wcale nie Jan Paweł II, tylko Adam Smith, ojciec ekonomii.
Boże Narodzenie u progu, więc może zamiast pieniędzmi warto zająć się ludźmi...?
Ale jak, gdy wiele branż właśnie dopadła świąteczna gorączka zakupowa.

Pomysły na firmę

IMG:85801:

Zdrowa krowa na wypasie, czyli otwieramy burgerownię
Modę na jedzenie zdrowych burgerów spopularyzowali hipsterzy. Dzięki nim w burgerowniach stołują się teraz praktycznie wszyscy. Najwięcej zarabiają właściciele burgerowni w dużych miastach.

Zamotane zyski, czyli jak zarabiać na tkaniu chust do noszenia dzieci
Moda na chustonoszenie kwitnie, a wraz z nią przybywa pasjonatów ręcznego tkania dziecięcych nosideł.
Nie wystarczy jednak dobrze tkać, by na chustach zarabiać.

Biznesowe starcie na macie
Na otwarcie szkoły sztuk walki decydują się zwykle profesjonalni instruktorzy. Ich doświadczenie i świadomość potrzeb klienta zwiększają szanse na powodzenie inwestycji.

IMG:85835:

Specjaliści od wydarzeń
Firma eventowa zorganizuje wszystko: zwiedzanie Paryża na rowerach, bankiet z celebrytą, konferencję naukową, pokaz barmański i relaksującą grę terenową dla zmęczonych pracowników korporacji.

Ile zarobisz na wynajmie mieszkań?
Mieszkanie na wynajem to wciąż jedna z najpopularniejszych inwestycji, zwłaszcza dla tych, którzy nie mogą liczyć na dużą emeryturę. Jak się do niej zabrać?

E-firma

Portal o książkach
63 proc. Polaków w ciągu roku nie przeczytało ani jednej książki.
Czy w zderzeniu z tymi danymi prowadzenie portalu poświęconego czytelnictwu ma sens? Izabela Sadowska, prezes LubimyCzytać.pl, przekonuje, że tak. I że można na tym zarobić.

Mój franchising

Biznes wysokich lotów
Chciała latać i zwiedzać świat, ale uziemiły ją problemy ze zdrowiem.
Zamiast stewardessą została bankowcem i właścicielką dwóch placówek Eurobanku.

Własny biznes

IMG:85867:

Biznes wymyślony na macierzyńskim
Otworzyłam własny biznes, bo chciałabym się uniezależnić od mojego chimerycznego zawodu. Nigdy nie wiadomo przecież, które ze zleceń aktorskich będzie ostatnie. To był jeden z powodów, dla którego uznałam, że warto zrobić coś własnego – mówi Anna Dereszowska, aktorka i właścicielka marki Ubranko-Otulanko.

Sonda

Jak znaleźć dobrego pracownika?
Zapytaliśmy franczyzodawców, jak skutecznie zrekrutować dobrych pracowników. Gdzie i jak ich szukać, jakimi kryteriami się kierować?

ABC firmy

Firma: niechciany spadek
Przedsiębiorcy, którzy wchodzili na rynek we wczesnych latach 90., mają problem: dzieci nie chcą przejmować ich firm. Jak rozegrać trudną kwestię sukcesji, by potem nie żałować?

ABC franczyzy

IMG:85929:

Czego nie wolno we franczyzie
Zakaz konkurencji to dla wielu franczyzodawców kluczowy zapis w umowie franczyzowej. W ten sposób zabezpieczają się przed nieuczciwą konkurencją i kopiowaniem swojego biznesu.

Steki menedżera

Franczyza dla farmaceutów
– Coraz więcej aptek w Polsce działa dziś w ramach sieci. Farmaceuci rozumieją, że profesjonalne narzędzia oraz efekt skali przekładają się na bardziej efektywną opiekę nad pacjentem oraz poprawiają wyniki
apteki – mówi Ewa Wasiak-Zasada, wiceprezes zarządu DOZ Aptek dbam o zdrowie.

Katalog franczyz i systemów partnerskich

363 pomysły na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:

IMG:79545: IMG:79546:

© 2003 - 2024 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie