7 sukcesów w biznesie

W sierpniowym numerze "WBF": Jak odnieść sukces w biznesie? Przedstawiamy historie ludzi, którym się to udało. Piszemy o wirtualnej restauracji, sprawdzamy m.in. jak otworzyć odzieżowy sklep outletowy, produkujemy kombuchę.

W wydaniu 8/2021 (194)

RAPORT SPECJALNY

IMG:183137:

7 sukcesów w biznesie. Im się udało

Jak odnieść sukces w biznesie? Oto historie ludzi, którym się to udało.

SUPERTEMAT

IMG:183131:

Franczyza na usługach biznesu

Usługi dla biznesu przeszły przez kryzys suchą stopą, choć niektóre firmy z tej branży też mierzyły się z trudnymi momentami. W które koncepty warto zainwestować?

POMYSŁY NA FIRMĘ

IMG:183132:

Wirtualna restauracja, realne zyski

Wirtualne marki gastronomiczne coraz gęściej pojawiają się na rynku. Czym jest wirtualna restauracja? I jak ją prowadzić?

Elastyczne biura we franczyzie

Grupa IWG, operator elastycznych przestrzeni do pracy, szuka franczyzobiorców. Proponuje cztery marki i daje dużą swobodę w wyborze lokalizacji.

Jak otworzyć odzieżowy sklep outletowy

Lubimy dobre ubrania w niskich cenach. Dlatego outlety mają wielu klientów. Czy opłaca się otworzyć taki sklep?

Produkujemy kombuchę

Paweł Sasin wyremontował rodzinną stodołę i postawił na produkcję kombuchy - napoju, którego próżno było wówczas szukać na polskim rynku. Czy biznes w niszy się opłaca?

Handel wolnym miejscem

„Door to door” to nowy pomysł na biznes w obrębie branży związanej z przechowywaniem rzeczy. Pod drzwi zleceniodawcy podstawiany jest plastikowy pojemnik, który po wypełnieniu trafia do specjalnego magazynu. Jak zareagowali na ten pomysł klienci?

E-FIRMA

Ile można zarobić na graniu w gry?

Polski rynek gier rozwija się coraz szybciej. W ciągu trzech lat przychody branży gamingowej osiągną 3 mld zł. Częścią tego przemysłu są rozgrywki e-sportowe. Najlepsi polscy zawodnicy w czasie całej kariery zarobili ponad 3,5 mln zł.

IMG:183133:

Nowy sposób zarobkowania w Polsce

Moda na petsitting, czyli opiekowanie się zwierzęciem pod nieobecność właściciela, przywędrowała z Zachodu. Coraz chętniej właściciele czworonogów wynajmują opiekunów dla swoich pupili, kiedy z różnych względów nie mogą się nimi zajmować, a nie chcą ich umieszczać w hotelu dla zwierząt.

BIZNES STYLE

Im wcześniej, tym lepiej

Własna firma tuż po studiach? A może jeszcze na studiach? Wejście na biznesową ścieżkę w młodym wieku daje sporą przewagę.

MÓJ FRANCHISING

IMG:183134:

Biznes w dwa tygodnie

Beata i Sebastian Szumni decyzję o inwestycji w punkt Bafra Kebab podjęli z dnia na dzień, natomiast umowę o współpracy podpisali następnego dnia, po pierwszym spotkaniu z firmą. Minęło zaledwie kilka miesięcy działalności i franczyzobiorcy myślą o kolejnym punkcie.

Piwo z kranu lepsze niż komputer

Rafał Jagielski zamienił monitor komputera na własny pub. Okoliczności spowodowały, że musiał długo czekać, aby wystartować z biznesem.

WŁASNY BIZNES

IMG:183135:

Biznes na Bali i na YouTubie

- Oferujemy naszym klientom produkty handmade, które wykonują specjalnie dla nas mieszkańcy indonezyjskiej wyspy Bali - mówi Paulina Wilkiewicz, czyli youtuberka o nicku Patinka, która ze swoją wspólniczką Dominiką Gałaszewską otworzyła nietypowy sklep internetowy.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

365 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

IMG:183136:

Czterykolory klientów

Model Insights Discovery identyfikuje cztery energie kolorystyczne: zieloną, czerwoną, żółtą i niebieską, które charakteryzują się odmiennymi sposobami komunikacji. Zgłębienie jego tajników zwiększa szanse sprzedawców na udaną transakcję.

ABC FRANCZYZY

Czy duży zawszemoże więcej?

Jeden z elementów współpracy franczyzowej to obowiązek nabywania przez franczyzobiorców określonych produktów od franczyzodawcy lub od wskazanych przez niego dostawców. Czy jest to korzystne rozwiązanie dla licencjobiorców?

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl w zakładce Zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, a także w sklepie Publio.pl.

© 2003 - 2021 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie