W który biznes zainwestować?

W co zainwestować, aby mieć szansę na dobre zyski? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w najnowszym wydaniu "Własny Biznes FRANCHISING" oraz na Targach Franczyza, które odbędą się 20-22 października w PKiN w Warszawie.

W wydaniu nr 10/2022 (208)

RAPORT SPECJALNY

Klawe życie biznesmena

Ile trzeba mieć pieniędzy, aby poczuć się bogatym? Czy biznesmen tyra od rana do nocy, czy wręcz przeciwnie – nie musi się przepracowywać i jest panem swojego czasu? I na co wydaje pieniądze?

IMG:195775:

POMYSŁY NA FIRMĘ

Inwestujemy w farmę wiatrową i fotowoltaiczną

Węgiel i gaz czy słońce i wiatr? To pytanie nie tylko o ekologię, lecz także o powodzenie w biznesie. Na rynku przybywa firm, które inwestują w farmy wiatrowe lub fotowoltaiczne. Ile trzeba mieć pieniędzy na start?

IMG:195771:

Restauracja po japońsku

Sushi czy ramen, ramen czy sushi? A może jedno i drugie? Franczyzodawca Sushi Kushi i Ramen Shop przekonuje, że japońska kuchnia jest idealnym pomysłem na polski rynek.

IMG:195774:

Kariera na elektrycznych pojazdach

Właściciele Blinkee.city uruchomili swój biznes, pomimo że nikt nie wróżył im sukcesu. Firma szybko osiągnęła sukces. Dziś szukają franczyzobiorców, z którymi chcą podzielić się pomysłem na biznes.

IMG:195770:

Inwestujemy w prywatne muzeum

Nazwa muzeum nie jest zastrzeżona tylko dla instytucji państwowych. Placówkę może otworzyć każdy kolekcjoner czy pasjonat. Ważny jest pomysł i zgromadzone eksponaty.

IMG:195773:

Influencer do wynajęcia

Rośnie popularność influencer marketingu. Marki z każdej branży planują i przeprowadzają kampanie reklamowe z udziałem influencerów. Wynajmują do tego wyspecjalizowane agencje.

IMG:195772:

E-FIRMA

Zdalna uprawa z dostawą pod drzwi

Szymon Kowalke połączył tradycyjne rolnictwo z nowoczesną technologią. Tak powstał Zdalny Ogródek.

IMG:195765:

BIZNES NA SZPILKACH

Serowa rewolucja

Wege Siostry, czyli Magda i Zuzanna Rzymanek stworzyły markę, po której produkty sięgają nie tylko wegetarianie i weganie. Ich roślinne alternatywy dla sera, tworzone z orzechów nerkowca to międzynarodowy hit na polskim rynku. Wytwarzane są według tradycyjnych metod serowarstwa.

IMG:195764:

MĘSKI BIZNES

Zarabiamy na sprzedaży samochodów

W czasach, kiedy na rynku brakuje nowych samochodów, handlarze używanych pojazdów mają żniwa.
Jak wejść w ten biznes?

IMG:195766:

TWARZ FRANCZYZY

Trzeba rosnąć mądrze

– Nie jest sztuką zbudowanie licznej sieci sprzedaży. Sztuką jest rosnąć tak, żeby korzystali na tym zarówno klienci, jak i franczyzobiorcy. Należy rosnąć mądrze – mówi Krystian Kasia z Banku Millennium.

SUPERTEMAT

W jaki biznes zainwestować?

W co zainwestować, aby mieć szansę na dobre zyski? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź 
na Targach Franczyza 2022.

IMG:195776:

MÓJ FRANCHISING

Sprzed tablicy do biznesu

Co robi matka, która po urlopie wychowawczym nie chce wracać na etat w szkole? Zakłada biznes.

Wysokie zyski, szybki rozwój

Punkt Bafra Kebab Moniki i Mariusza Witkowskich od pierwszego dnia działalności notuje dwukrotnie wyższe zyski od zakładanych. Po trzech miesiącach działalności otworzyli punkt Lodolandia z lodami świderkami, a w kolejnym roku chcą uruchomić kolejne cztery punkty. Nie zdecydowali jeszcze, czy będą to punkty Bafra Kebab czy Lodolandia. 

WŁASNY BIZNES

Wyjątkowość zapewnia sukces w biznesie

– Czuję, że ubrania, które tworzę, dodają kobietom odwagi. Ale sam biznes odzieżowy w Polsce to niełatwa branża. Cały czas się uczę, jak popełniać jak najmniej błędów – mówi Magdalena Soszyńska, tancerka 
„Tańca z gwiazdami”, właścicielka marki Femispot.

IMG:195779:

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

315 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Potęga symbolu #

Hashtag opanował wirtualny świat. Jak go dobierać, poprawnie używać i czego unikać, aby rzeczywiście 
zwiększał zasięgi firmy w internecie?

IMG:195780:

ABC FRANCZYZY

Jak wybrać franczyzę dla siebie

Nad wyborem systemu franczyzowego trzeba się dobrze zastanowić. W końcu kupując cudzą licencję na biznes, inwestujemy w nią własne pieniądze.

IMG:195763:

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl w zakładce Zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, a także w sklepie Publio.pl.

© 2003 - 2024 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie