Który biznes zarobi w 2023 roku?

Który biznes zarobi w nowym roku? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w grudniowym numerze miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".

"Własny Biznes FRANCHISING" to miesięcznik pomysłów na biznes. Piszemy o franczyzie i własnym biznesie. Tego nie przeczytasz w internecie.

W wydaniu nr 12/2022 (210)

RAPORT SPECJALNY

10 wyróżniających się biznesów we franczyzie

Szkoła pole dance, gabinet psychoterapii czy centrum rozwodowe to tylko niektóre niesztampowe pomysły na biznes we franczyzie. Kto nadaje się na franczyzobiorcę oryginalnego konceptu franczyzowego?

IMG:197433:

POMYSŁY NA FIRMĘ

Biznesowa era burgera

Kebab czy burger? O gustach się nie dyskutuje. Ale na gustach się zarabia. Na rynku przybywa burgerowni, które mają pomysł, jak przyciągnąć i zaspokoić apetyt klientów, a sobie zapewnić biznesowy komfort.

IMG:197424:

Cukiernie z długą tradycją

Od małej piekarni, otwartej w powojennej Bydgoszczy, do sieci pokrywającej niemal cały kraj. Taką drogę przeszła Cukiernia Sowa. Jak zostać franczyzobiorcą tej marki?

IMG:197425:

MĘSKI BIZNES

Zarabiamy na usługach car concierge

Franczyzodawca Forza Engineering znalazł sposób, żeby wyróżnić się spośród innych firm świadczących usługi car concierge. Teraz chce się podzielić nim z innymi przedsiębiorcami.

IMG:197427:

BIZNES STYLE

Workation: praca i wakacje w jednym

Pozwala łączyć obowiązki zawodowe z wypoczynkiem. Workation to nowy model pracy, coraz chętniej wykorzystywany przez przedsiębiorców przy zatrudnianiu i wynagradzaniu pracowników.

IMG:197426:

SUPERTEMAT

Który biznes zarobi w nowym roku?

Jaki biznes się opłaci w 2023 roku? Na pewno taki, w którym franczyzobiorcy mogą liczyć na solidne wsparcie franczyzodawcy. Przedstawiamy kilkadziesiąt konceptów franczyzowych, w których inwestycję warto rozważyć również w niepewnych czasach.

IMG:197423:

MÓJ FRANCHISING

Biznes na bank

Ona jest wizjonerką, niepoprawną optymistką i specjalistką od strategii. On – racjonalista, który bardziej wierzy liczbom niż intuicji. Razem prowadzą biznes pod marką Alior Banku.

IMG:197429:

TOP FRANCZYZOBIORCA

Stabilny biznes na czas kryzysu

Franczyzobiorca Carrefoura zamienił restaurację na sklep spożywczy. Po pół roku współpracy myśli 
o otwarciu kolejnego.

IMG:197428:

WŁASNY BIZNES

Biznes jak ruletka

– Dobrze skonstruowany biznesplan restauracji to podstawa. Dodana do niego wiedza i doświadczenia w branży dają 80 proc. sukcesu. Pozostałe 20 proc. to szczęście, ponieważ gastronomia przypomina trochę ruletkę – mówi Jurek Sobieniak, właściciel bistro Sypka Mąka, Sypka Mąka i Masło oraz restauracji Baraban.

IMG:197430:

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

315 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

STOP biznesowemu martnotrawstwu

Firmy, które mądrze gospodarują zarówno czasem, jak i zasobami, zyskują. Jak w porę ograniczyć straty i tym samym sporo zaoszczędzić?

IMG:197431:

ABC FRANCZYZY

Inflacja kontra franczyza

Co robić, aby inflacja nie zjadła zysków i biznes był nadal rentowny? Jak franczyzodawcy radzą sobie w obecnych realiach rynkowych i czy wspomagają swoich franczyzobiorców?

IMG:197432:

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl w zakładce Zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, a także w sklepie Publio.pl.

PRENUMERATA

Zamów roczną prenumeratę miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING” za 39 zł. Zaoszczędź pieniądze i czas. Nowe wydanie wyślemy co miesiąc pocztą na wskazany adres, a przesyłka nic nie będzie Cię kosztować. https://franchising.pl/zakupy/czasopisma/

© 2003 - 2024 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie