Załóż własną firmę

Myślisz o otwarciu własnej firmy, ale brakuje ci pomysłu na biznes? Kup i przeczytaj najnowszy numer miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i wybierz biznes dla siebie.

W wydaniu nr 11/2022 (209)

RAPORT SPECJALNY

Biznes na jesień i zimę

Jesień i zima też może być dobrym sezonem na biznes. Na czym można zarabiać o tej porze roku?:

IMG:196661:

POMYSŁY NA FIRMĘ

Firma dobrze urządzona

Coraz chętniej Polacy korzystają z usług projektanta wnętrz. Kto może nim zostać i ile można zarobić, prowadząc taki biznes?

IMG:196657:

Otwieramy agencję reklamową we franczyzie

Wieszczy się kryzys gospodarczy, ale mimo to branża reklamowa ma się dobrze. Xeromatic zawiązuje nowe współprace i wychodzi za granicę.

Biznes zawsze na czasie

Zegarki, inspirowane historią tajnej agentki Krystyny Skarbek, udowadniają, że polskie produkty mogą się mierzyć z najlepszymi. Po markę Christine Granville sięgają również Szwajcarzy. Kto może otworzyć manufakturę zegarków?

IMG:196660:

Coach – nie tylko biznesowy trener

Rynek coachingu pnie się, ponieważ rośnie świadomość korzyści wynikających ze współpracy z coachem. Może nim zostać każdy. 

BIZNES NA SZPILKACH

Biznes, który namieszał w życiu

Zaczęło się od niewinnych eksperymentów w kuchni. Dziś firma Anny Paprockiej rośnie jak na drożdżach, a jej oferta systematycznie się wydłuża. 

IMG:196653:

MĘSKI BIZNES

Na tropie nowego Lewandowskiego

Wielu początkujących piłkarzy marzy o usłanej sukcesami karierze w zagranicznym klubie. Aby zrealizować te ambicje, trzeba nauczyć się futbolowego rzemiosła w szkółce piłkarskiej. Akademie szkolą, zarabiają i liczą zyski od cudzych marzeń.

IMG:196655:

BIZNES STYLE

Interaktywna kostka podbija świat

Polska innowacja z powodzeniem organizuje czas Zambijczykom, Amerykanom i nie tylko. Jest bardzo przydatna w biznesie. Na czym polega jej fenomen?

IMG:196654:

SONDA

Pierwsze spotkanie

Rozmowa rekrutacyjna z franczyzobiorcą ma niewiele wspólnego z tą, na którą zaprasza się potencjalnych pracowników. Bo franczyzobiorca to nie pracownik, tylko partner w biznesie. 

STEKI MENEDŻERA

Czas na rewolucję?

– Technologia pozwala nam łączyć kanały sprzedaży, które dotąd wzajemnie się wykluczały, a franczyza pomaga otworzyć się na szeroki rynek – mówi Michał Daniluk, prezes zarządu Punkta.

Franczyza dla każdego

Dla tych, którzy lubią pracę z klientem, dla przedsiębiorców szukających dodatkowego dochodu, dla franczyzobiorców innych sieci – tak potencjalnych partnerów Punkty definiuje Jacek Biskup, członek zarządu odpowiedzialny za franczyzę Punkty.

SUPERTEMAT

Nieruchomościom kryzys niestraszny

Sieciom biur nieruchomości przybywa klientów i chętnych do otwierania biznesu pod ich szyldem, pomimo zastoju na rynku.

IMG:196664:

MÓJ FRANCHISING

Klient nie jest dla nas obcy

– Pamiętam, kiedy niektórzy z moich klientów byli dziećmi, a teraz przychodzą do mojego sklepu ze swoimi pociechami. Znamy się od 20 lat – wspomina Małgorzata Chrzanowska, franczyzobiorczyni Żabki, która prowadzi dwa sklepy marki w Bydgoszczy. 

WŁASNY BIZNES

Specjalista od stand-upów

Urodzony komik, aktor z wykształcenia – tak o sobie mówi Rafał Rutkowski. Największą przyjemność sprawia mu rozbawianie innych. Jest w tym mistrzem. Najbardziej lubi stand-up. Dlaczego?

IMG:196665:

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

315 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Growth hacking – na czym polega w biznesie?

Po polsku w dosłownym tłumaczeniu to „hakowanie wzrostu”. W praktyce growth hacking jest umiejętnym połączeniem marketingu ze wzrostem sprzedaży przy możliwie najniższym nakładzie pracy lub kapitału.

IMG:196666:

ABC FRANCZYZY

Sukcesja we franczyzie

Czy we franczyzie sukcesja biznesu jest możliwa? Czy można prowadzoną na licencji firmę przekazać w ręce dzieci? 

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl w zakładce Zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, a także w sklepie Publio.pl.

© 2003 - 2024 PROFIT system Sp. z o.o. Wydanie czeskie Wydanie ukraińskie